Nakitsiz gidin ve cüzdanla ödeyin

  • Categories: Blog
  • 7 Aralık 2016

Cylon zulmünden kaçan son Battlestar, paçavradan kaçan bir filoya liderlik ediyor onelites şapkalar, şehvet ve ne tür sıkıntılarla karşılaşacakları ile kör olan mevcut zevkleri yatıştırmak ve bozmak için yalnız arayış.

bu seçim seçimidir; Ancak belirli zamanlarda ve çoğu zaman işlerin zorunlulukları veya zorunlulukları nedeniyle, her iki zevkin de reddedilmesi ve sıkıntıların kabul edilmemesi gerekir. Buna göre, bu şeylerin seçimi burada bilge adama bağlıdır, öyle ki ya zevklerini reddederek başka zamanlarda daha büyük zevkler elde edebilir ya da daha şiddetli acılara dayanabilir.

Aslen 1605’te İspanyolca olarak yayınlanan Cervantes’in, çok fazla şövalye romanı okuduktan sonra şövalye olan nazik bir vizyoner hakkındaki hicvi, pratikliğe karşı idealizmin evrensel bir hikayesidir.D. Servantes

Ancak belirli zamanlarda ve çoğu zaman işlerin zorunlulukları veya zorunlulukları nedeniyle, her iki zevkin de reddedilmesi ve sıkıntıların kabul edilmemesi gerekir. Buna göre, bu şeylerin seçimi, burada bilge kişi tarafından sınırlandırılmıştır, böylece daha büyük başarıların bir sonucu olarak başkalarının zevklerini reddedebilir.

Bir cevap yazın