Kayıp Eşya

Kayıp Eşya Bildirimi

Kayıp Eşyalar konusunda Mümkünse kaybolduğunu düşündüğünüz eşyaların özelliklerini belirtilen bilgileri bizlere mail olarak iletmenizi rica ederiz. Güzergah, saat, kayıp eşyanın ana özellikleri ve mümkünse araç plakası.(araçların içerisinde veya şoför arkadaşların kartvizitlerinde mutlaka araç plakaları yer almaktadır.)

Paylaştığınız Bilgiler doğrultusunda Aracın veya güzergahın bağlı olduğu dernek yetkilileri konu ile bilgilendirilir. Araç Şoförleri durak sorumluları uyarılır ve kayıp eşyanız araç içerisinde unutuldu ise şoför arkadaşlar tarafından bulundukları taktirde mutlaka dernek merkezlerine teslim edilir.

Unutulan eşyanız, görevli arkadaşlarca bulunduğu taktirde tarafınıza teslim edilmesi için dernek merkezlerine bırakılır. Kayıp eşya bildiriminde bulunan arkadaşlarımıza bırakmış oldukları telefon veya mail adresi yolu ile bilgi geçilerek dernek merkezlerinden eşyalarını almaları için davette bulunulur.

Kayıp Eşya Bildiriminizi :email

info@saridolmus.com adresimize gönderebileceğiniz gibi iletişim bölümünde yer alan dernek telefonlarından iletişime geçip yetkili arkadaşlara kayıp eşya bilgisi verebilirsiniz.

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm Sarı Dolmuş Ailesi olarak teşekkür ederiz.

Saridolmus.Com Web Site Yönetimi

Hızlı İletişim Formu

    Başa dön tuşu

    Start a Conversation

    Hi! Click one of our member below to chat on Whatsapp