Sarı Dolmuş Haber

D68 Suadiye-Ataşehir Taksi Dolmuş Hattı

Yeni dolmuş hattı ve fiyatı belli oldu

Sarı Dolmuş Yeni hattı D68 Suadiye-Ataşehir hattı T.C. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM KOORDİNASYON MERKEZİ (UKOME) tarafından 18.03.2019 Tarih ve 2019/4-4.D Sayılı UKOME Kararı ile kabul edilmiştir. Yeni hatın fiyat ve güzergahları aşağıda yer almaktadır.
UKOME, Suadiye-Ataşehir arası ulaşımın yetersiz oIması sebebiyIe söz konusu iki bölge arasında yeni bir taksi dolmuş güzergahı talepleri göz önüne alınarak yeni bir taksi dolmuş hattı teklifini kabul etti.
Ataşehir ve Kadıköy ilçesi Suadiye semtinde yaşayan bölge halkının Kadıköy-Kartal Tavşantepe Metrosunun Yenisahra istasyonuna, Bağdat Caddesi’ne, Ataşehir Diş Hastanesi’ne, sosyo kültürel tesislere, D-100 karayoluna, sahile ve Ülker Spor Arena ile söz konusu bölgelerde yer alan merkezlere hızlı şekilde ulaşımının sağlanması amacıyla yeni taksi dolmuş hattı planlandı. 8 aracın faaliyet göstereceği hatın ücreti ise 11,25 TL olarak belirlendi.

Yeni hattın güzergahı aşağıdaki şekilde düzenlenmiş ve planlanmıştır.

Hat adı: D68 Suadiye – Ataşehir taksi dolmuş hattı
İlk durak: Suadiye / Plaj Yolu ( İspark Otoparkı ) ( 3 araç )
Son Durak: Ataşehir / Emekevler Peron alanı ( 3 araç )
Araç sayısı: 8 araç
Ücret: 11.25 TL
Hattın gidiş güzergahı: Plaj Yolu Sokak-Bağdat Caddesi-Ethem Efendi Caddesi-Alt Geçit-İnönü Caddesi- Atatürk Caddesi- Kireçhaneler Sokak-Mengi Sokak-Cebesoy Sokak-Güzide Sokak-Alt Geçit- Yavuz Selim Caddesi-Venüs Sokak-Kazım Karabekir Caddesi-Sütçü Yolu Caddesi-Halk Caddesi-Ihlamur Bulvarı-Ataşehir Bulvarı-Fatih Sultan Mehmet Sokak-Fazıl Paşa Sokak-Atapark Caddesi-Emekevler Peron Alanı

post-image-3

Sarı Dolmuş Bir Dünya Markasıdır. SariDolmus.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Start a Conversation

Hi! Click one of our member below to chat on Whatsapp