Home / Haber / Dünya / Temel Reis Geri Dönüyor

Temel Reis Geri Dönüyor

Temel Reis Geri Dönüyor

Türkiye’de Temel Reis Yurt Dışında ise Popeye SNEAK PEEK bilinen ünlü Çizgi film karakteri yeniden 3D animasyon ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

temel-reis-2

Sony Pictures aracılığıyla yeni bir animasyon CG filmi ile 21. yüzyılda yaptığı dönüş yapıyor. Film’de ‘sevimli’ karaketer TEMEL REİS’in eskisi gibi piposu ve dövmeleri vardı, çok büyük bir TEMEL REİS hayran kitlesi olduğunu biliyoruz. 1890 lı yıllarda çizilen karakterin zaman içerisinde çeşitli film ve çizgi filmleri çevrilmiştir.  Orjinal adıyla “Popeye, Space Ace (1953)” izleyen yetişkinlerimiz çoktur.

Bu kez yeniden vizyona girmeye hazırlanan filimde çok şaşırtıcı 3D CGI grafikleri şahit olacaksınız. Film açık kaynak yazılım ile %100 yapıldı ve animasyon dehası, Genndy Tartakovsky yönetti! Popeye yani Temel Reise orjinal seslendirme SpongeBob Squarepants ile ünlü Tom Kenny tarafından olacaktır. Türkçede Seslendirmede bakalım hangi ünlümüz bu karakteri seslendirecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

temel-reis

 

About Sarı Dolmuş

Sarı Dolmuş bir haber portalıdır. Sarı Dolmuş ( Taksi Dolmuş ) hizmetleri ve gelişmeleri ile ilgili haberler sitemizde yayınlanmaktadır.

Check Also

İstanbul’daki terör saldırısı nedeniyle milli yas ilan edildi

İstanbul’daki terör saldırısı nedeniyle milli yas ilan edildi  İstanbul, Beşiktaş Vodafone Arena yakınında düzenlenen saldırılar …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.