Home / Haber / Talihsiz Bisiklet Kazası

Talihsiz Bisiklet Kazası

Talihsiz Bisiklet Kazası

11 Ağustos 2013  15:00 sularında meydana gelen elim kaza sonucu bir vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Yer: Maltepe – Dragos ışıklar ( Sema Hastanesi Karşısı).
Yol kenarına park etmiş durumdaki araçlar ve  Taşıtların seyir halinde olduğu Taşıt yolunu tercih ederek kartal istikametine giden bisikletli  vatandaşımız ile sarı dolmuşlardan biri çarpmıştır. İlk müdahalesi kısa sürede yapılan vatandaşımız kaldırıldığı hastanede kurtulamamıştır. Haktan rahmet ve kederli ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.

Sahil boyunca belediye tarafından yapılmış olan Bisiklet yollarının değilde Taşıt yollarının tercih edilmesi Bisiklet sürücülerinin can güvenliklerini tehlikeye sokmaktadır. Kurallara uyulması Bisiklet yolunun bisiklet kullanıcıları tarafından kullanılması hem cana hem mala gelebilecek istenmeyen kazaları önlemde en önemli tedbirdir. Bir daha böyle kazaların yaşanmaması için kurallara uyma konusunda dikkatli olunmasını tüm vatandaşlarımızdan önemle rica ederiz. Kaza ile ilgili Trafik Raporunda bisiklet sürücüsü 68/6 suçlu Sarı Dolmuş Şoförü ize 8/2 bulunmuştur.  Yargı süreci devam etmektedir.

bisiklet-sari-dolmus-kaza
bisiklet-sari-dolmus-kaza-2

About Sarı Dolmuş

Sarı Dolmuş bir haber portalıdır. Sarı Dolmuş ( Taksi Dolmuş ) hizmetleri ve gelişmeleri ile ilgili haberler sitemizde yayınlanmaktadır.

Check Also

İstanbul’da elektrik kesintisi

İstanbul’da elektrik kesintisi Ataşehir, Beykoz, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Tuzla’nın bazı mahallelerine 4 Aralık’ta elektrik …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.