Home / Teknoloji / Mobil / Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Bilgiler

Samsung G925FQ Galaxy S6 Edge Beyaz, Siyah ve Altın renklerinde dizayn edilmiştir.

Detaylı Bilgiler

Titiz Tasarım, Etkileyici Parlaklık
Cam işçiliği ve metal sanatından esinlenerek hazırlanan Samsung Galaxy S6 Edge, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar. Dünyanın ilk çift kenar ekranlı, hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan, parlak cam yüzeyiyle nefes kesen tasarımı.

Edge Kenarlar ile Daha Fazla Etkileşim

Samsung Galaxy S6 Edge ile iletişiminiz daha da renklenecek. Sizin için önemli olan 5 kişiye farklı renkler atayabilirsiniz. Bu kişileri aramak, onlara mesaj atmak ve ya email göndermek istediğinizde edge kenarlıklardaki ilgili renge dokunun yeter. Bu yenilikçi renk kodlama uyarı sistemi sayesinde, telefonunuz ters dururken bile sizi kimin aradığını görebileceksiniz.

samsung

Gelişmiş Diyafram ve Net Fotoğraflar

Samsung Galaxy S6 Edge’in hem ön hem de arka kamerası daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, ister kapalı mekanlarda ister de doğada en net fotoğrafları çekmenize imkan tanır. Ana ekran tuşuna çift tıklayarak hızlıca kameraya ulaşabilir önemli hiçbir anınızı kaçırmadan fotoğraflayabilirsiniz.

samsung-2
samsung

Hızlı şarj

Samsung Galaxy S6 Edge’in önceki modellere göre 1.5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde, şarjınız için endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği ile Samsung Galaxy S6 Edge’i uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz.

  • Şarj süreleri kişisel kullanım alışkanlıklarına göre farklılık gösterebilir.
  • Kablosuz şarj pedi dahil değildir.
  • Sadece WPC ve PMA uyumlu kablosuz şarj pedlerinde geçerlidir.
samsung

Eşsiz Performans

Önceki modellere kıyasla iki kat arttırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları son derece seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6 Edge, size rakipsiz sonuçlar ve arttırılmış enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar.

Göz Alıcı Ekran Samsung Galaxy S6 Edge, 5.1″ Quad HD (2560×1440) Super AMOLED ekranı sayesinde kusursuz bir görüntü deneyimi be uyarlananbilir görüntü özelliğiyle, hem kapalı ortamlarda hem de doğada benzersiz bir netlik sunar. Geliştirilmiş parlaklık düzeyleri ve piksel yoğunluğu nerede olursanız olun olağanüstü güzellikte fotoğraflar çekmenize imkan sunar.
samsung-5
samsung-6

Samsung Galaxy S6 Edge İnceleme

TASARIM - 83%
EKRAN - 78%
PERFORMANS - 91%
YAZILIM - 73%

81%

Harika

Samsung Galaxy S6 Edge Performansı ve kullanım kolaylığı ile Telefon meraklılarının ilgisini çekmiştir. İlgi çeken ürünleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Alışverişe Başla
User Rating: Be the first one !

About Sarı Dolmuş

Sarı Dolmuş bir haber portalıdır. Sarı Dolmuş ( Taksi Dolmuş ) hizmetleri ve gelişmeleri ile ilgili haberler sitemizde yayınlanmaktadır.

Check Also

Samsung’un Şeffaf Tır teknolojisi

Samsung’un Şeffaf Tır teknolojisi arkasındaki Arabalara ön tarafı görme izini veriyor.   Otoban ve yollarda …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.