Home / Haber / Kamuoyuna duyurulur

Kamuoyuna duyurulur

Kamuoyuna duyurulur !!!

“saridolmus.com” Sarı Dolmuş Haber Portalı  2010 yılından bu yana yayın hayatını daim ettirmektedir. Sitemiz Kayıp Eşya Ofisi veya Derneklerin alt kuruluşu değildir. Hiç bir derneğe bağlı bir site değildir.  Artvin’den Adapazarı’na, Bursa’dan, Adana’dan Eskişehir’den İstanbul’a kadar tüm Türkiye’de Taksi Dolmuş hizmeti veren esnafımızın iletişim kurabildiği istek, öneri, düşünce ve şikayetlerinin muhataplarıyla buluşmasın sağlanmak ve bilgi paylaşmak için kullandığı bir site olma özelliğine sahiptir. Bu Özelliği ile Türkiye’deki en geniş kapsamlı sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Saridolmus.com; Esnafımız ve Yolcuların buluşabileceği bir bilgi paylaşım ve haber portalı olarak tasarlanmış ve yayınlanmıştır.

Hiçbir şekilde dernek veya esnafımızdan maddi gelir elde etmeden gönüllülük esasına dayalı olarak 2010 yılından bu yana hizmet verdiğimiz sitemiz üzerinden kendisine menfi bir konum çıkaran kişilerle ilişkimiz ve ilgimiz yoktur. Dernek yetkililerinin yapmakla görevli olduğu hizmetler ile ilgili olarak bizim bir yükümlülüğümüz olmamakla birlikte esnafımız dernek sorumlularımız ve değerli yolcularına yardım etmekten dolayı memnuniyet duyuyoruz. Görevlerinde başarılı olmaları için naçizane olarak bilgi paylaştığımız ve bize gerçekten destek olan ve düşüncemize sahip çıkan parmakla sayılacak kadar az birkaç değerli insana isim zikretmeden gönül dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Fakat kendilerini bizden üstün gören zihniyetle kendi personeli altında veya maaşlı çalışan elemanıymışız gibi düşüncelere benzer düşüncelerle hakaret edebileceklerini düşünen, amme hizmeti verdiğimizi unutarak küçümseyen hakaret ve tehditleri fütursuzca dile getirip yapanlara karşı duracağımızı ve bundan sonra yapılacak olan hakaret ve tehditleri gerekli mercilere iletmekle mükellef olduğumuzu kamuoyuna duyurmak istiyoruz.

Saygılarımızla

Sarı Dolmuş Haber Portalı Site Yönetimi…

About Sarı Dolmuş

Sarı Dolmuş bir haber portalıdır. Sarı Dolmuş ( Taksi Dolmuş ) hizmetleri ve gelişmeleri ile ilgili haberler sitemizde yayınlanmaktadır.

Check Also

Karayollarında son durum (2 Aralık 2016)

Karayollarında son durum (2 Aralık 2016) Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Konya-Beyşehir …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.